Kontakta oss

Besöksadress:

Helsingborg (Huvudkontor)
Hamntorget 5
252 21 Helsingborg

Utdelningsadress:

Box 1268
251 12 Helsingborg

Telefon: 042-13 16 00 | 0431-129 00
E-post: optimering@sakra.se

Vi som älskar PensionsOptimering

Mathias Olivestedt

Partner/Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 80

mathias.olivestedt@sakra.se

Pähr Thörnqvist

Partner/Licensierad Företagsrådgivare

+46 (0) 733-17 70 90

pahr.thornqvist@sakra.se

Maria H. Thörnqvist

Partner/Ekonomi

+46 (0) 733-17 70 83

maria.thornqvist@sakra.se

Ni hittar oss på:

Helsingborg (Huvudkontor)
Hamntorget 5
252 21 Helsingborg
Ängelholm
Storgatan 83 E
262 35 Ängelholm
Ystad
Nils Ahlins Gata 2A
271 39 Ystad
Stockholm
Kungsgatan 29
111 56 Stockholm

Lisa H. Thörnqvist

Licensierat Affärsstöd

+46 (0) 737-07 77 08

lisa.thornqvist@sakra.se

Ulrika Wennerberg

Affärsstöd

+46 (0) 768-00 00 19

ulrika.wennerberg@sakra.se

Maria Svensson

Affärsstöd

+46 (0) 733-89 30 96

maria.svensson@sakra.se

Sebila Vickelli

Affärsstöd

+46 (0) 768-04 00 19

sebila.vickelli@sakra.se

Andreas Johansson

Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 82

andreas.johansson@sakra.se

Arto Tuhkio

Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 84

arto.tuhkio@sakra.se

Mats Lundahl

Licensierad Rådgivare

+46 (0) 733-17 70 85

mats.lundahl@sakra.se

Christopher Sörstadius

Licensierad Företagsrådgivare

+46 (0) 739-17 05 36

christopher.sorstadius@sakra.se

Magnus Johansson

Licensierad Företagsrådgivare

+46 (0) 707-17 55 92

magnus.johansson@sakra.se

Få ett tryggt liv på lång sikt

Vi samlar ihop och ger dig en kostnadsfri överblick över din pension, dina försäkringar och ditt sparande. Vi hjälper dig att hitta lösningar som passar dig och tryggar din framtid.